Archief

Uitslag 2016

 

Marum's got talent

 

JEUGD

1. Harold Zigterman, Snollebollekes, Links Rechts

2. Brenda & Lianne, Teresa Brewer, Cotton Fields

3. Julian & Sven, DJ Paul Elstak, Turbo

Originaliteitsprijs

Willemijn & Ella, Henkie, Lief Klein Konijntje

 

OUDEREN

1. Hoornweg, King Africa, La Bomba

2. Kroeg Swier, Surprise Act, Medley

2. Bestuur Feestweek, Partybrothers, The New Megamix

 

Originaliteitsprijs: KH&L, Medley

 

Levend Tafelvoetbal

 

1 Kroeg Swier

2 Futsal Marum

3 Commando's

3 Elshof

 

 

 

 

 

 

Uitslag 2015

 

 

Levend Tafelvoetbal:

 

 

1. Elshof 3

 

2. Futsal Marum

 

3. VJC

 

3. Elshof 2

 

 

 

 

 

 

Marum's Got Talent

 

 

Kleine Volwassenen:

 

 

1. Danicia, demi en Brenda

 

O'Gene met Magic

 

 

2. Nora en Anneleen

 

Aqua met Barbie Girl

 

 

3. Harold Zigterman

 

Gebroeders Ko met Helikopter

 

 

Originaliteitsprijs

 

Streef Magic

 

Sam Smith met Stay with me

 

 

 

 

 

 

Marum's Got Talent

 

 

Volwassenen:

 

 

1. Kroeg Swier medley

 

 

2. Elshof 1 met Bratjes

 

 

3. Dames SVM MEDLEY

 

 

Originaliteitsprijs:

 

 

Toneelvereniging Eendracht

 

Mega Piratenfedtival

 

 

 

 

 

 

Uitslag Volleybal

 

 

1. Rekavo

 

2. Futsal Marum

 

3. F4

 

4. Buiter

Uitslag 2014:

 

Uitslag Levend Ganzenbord op de fiets:

 

1. Elshof 4

2. Elshof 3

3. Koele Kikkers

 

Uitslag Levend Tafelvoetbal:

 

1. Futsal Marum 1

2. Futsal Marum 2

3. Flower Power

4. Boerakker

 

 

Uitslag volleybal

 

1. Buiter

2. Fc hondeboeren

3. Houtwal

4. Terug van weggeweest

 

 

Uitslag marum's got talent

 

Jong:

1. Harold zigterman

De snollebollekes

2. Isa & Fleur

Beyonce

3. Gea & Emma

Katy Perry

Originaliteits Prijs

Julian,Tobias,Jesse en tijmen

 

 

Volwassenen

1. Kroeg swier

Common limits

2. Ien en ann

Maywood

3. Sander Boer

Michael Jackson

 

Originaliteitsprijs:

Elshof & co

Jantje koopmans

 

 

Uitslag Darten:

 

Winnaars ronde:

 

1. Frank jan Helder

2. Hans Meijer

3. Jappie vd Heide

4. Johan Splint

 

 

Verliezersronde:

1. Harm Kolthof

2. Flip Rijkee

3. Dennis Swieringa

4. Jeroen Boekema

 

Uitslag Pokeren:

 

Gedeelde 1e Gerben en Joop

3e Marc boonstra

 

 

Uitslag Levend Tafelvoetbal

 

1. Kroeg Swier

2. Futsal Marum

3. ELshof 1

4. Young Flower Power

 

Uitslag Darten:

 

Winnaars ronde:

 

1. Frank jan Helder

2. Hans Meijer

3. Jappie vd Heide

4. Johan Splint

 

 

Verliezersronde:

1. Harm Kolthof

2. Flip Rijkee

3. Dennis Swieringa

4. Jeroen Boekema

 

Uitslag Pokeren:

 

Gedeelde 1e Gerben en Joop

3e Marc boonstra

 

Uitslag marum's got talent

 

Jong:

1. Harold zigterman

De snollebollekes

2. Isa & Fleur

Beyonce

3. Gea & Emma

Katy Perry

Originaliteits Prijs

Julian,Tobias,Jesse en tijmen

 

 

Volwassenen

1. Kroeg swier

Common limits

2. Ien en ann

Maywood

3. Sander Boer

Michael Jackson

 

Originaliteitsprijs:

Elshof & co

Jantje koopmans

 

 

 

 

 

 

Uitslag 2013:

 

 

Uitslag Levend Tafelvoetbal:

 

1. Futsal Marum 1

2. Futsal Marum 2

3. Flower Power

4. Boerakker